domůdomů tisktiskni mapamapa

Dentální hygiena dovolená od 19. 1. do 25. 1. 2019

Dentální hygiena dovolená od 15. 4. do 6. 5. 2019

titulní obrázek

 Koncepce

Dentální hygienistka Lenka Madejová, DiS.

V dnešní době se klade stále větší důraz na fyzickou krásu a zdravý životní styl, nedílnou součástí je samozřejmě také zářivý úsměv a zdravě vypadající zuby. Podle nedávno zveřejněné studie je 55.1% pacientů nespokojeno s barvou svých zubů a 23.3% si je dokonce zakrývá, když se smějí.

Bělení zubů

Mnozí lidé se snaží vybělit si své zuby laicky doma pomocí volně prodejných přípravků. Odborná veřejnost dobře ví, že mnohé z těchto přípravků nefungují vůbec nebo jen krátkodobě (například bělící zubní pasty často obsahují alkohol, který odvodní zubní sklovinu a zuby pak přechodně vypadají bělejší). Některými prostředky si však mohou pacienti i ublížit (poleptání dásní , sliznic apod.) Doma nikdy nelze dosáhnout stejného a hlavně srovnatelně kvalitního výsledku jakého je možno docílit při ordinačním bělení.

Dentální hygiena

U mě se však nespecializuji pouze na estetické výkony (bělení zubů, nalepení zubního šperku), ale i na prevenci - naučím Vás správné a Vám na míru ušité ústní hygieně. Dozvíte se, jaká metoda čištění zubů je vhodná právě pro Vás, doporučím Vám prostředky pro péči o mezizubní prostory. Samozřejmě, že spektrum mých služeb je mnohem širší.

Čistý a bělostný chrup je nejen Vaší vizitkou, ale také jedním ze znaků zdravého životního stylu.

Video

video

Vybrané fotky

obr obr obr všechny fotky