domůdomů tisktiskni mapamapa
titulní obrázek

 Služby

Air-Flow

Již ve starověkém Egyptě byla používána k vybělení zubů soda. Hippokrates dokonce poukazoval na neutralizační účinky solí - tušil, že po jídle kyselost v ústech stoupá a z toho se mohou zuby kazit. Začátkem nového století proběhla revoluce v odstraňování skvrn ze zubů.

Na trhu se objevil přístroj k odstraňování pigmentací zaručující šetrné vyčištění zubního povrchu od bakterií a plaku, včetně různých pigmentací. Nazývá se Air-Flow, neboli pískovač. Pracuje na principu vysokého tlaku vody a vzduchu v kombinaci se speciálně granulovaným práškem - jedlou sodou. Několik let se prováděly výzkumy a nyní je použití jedlé sody v dentální hygieně takovou malou renesancí.

Bez mechanického obrušování zubní korunky kartáčkem a abrazivní depurační pastou můžeme velmi rychle a hlavně šetrně vyčistit zub nejen od pigmentací a plaku, ale i neutralizovat povrchy zubů od kyselin a bakteriálních zbytků. Můži tak klientovi zajistit znovunavrácení původní bělosti zubů a ještě zvýšit pH v ústech tak, aby se pozastavily veškeré demineralizační procesy zubních tkání.

Air-Flow: před a po